Tellimusveod

Ärireisid ja esindussõidud

RTX Lines usub, et ainult hoolivuse ja pühendumisega saame luua pikaajalisi usaldusväärseid kliendisuhteid. Toetudes aastatepikkusele kogemusele ja järjepidevale arendustegevusele suudame täita klientide vajadusi ning meie püüdluseks on ületada kliendi ootusi. Oleme uhked, et oleme saavutanud paljude klientide heakskiidu.

RTX Lines'i äri- ja esindussõidu lahendused tagavad reisijate mugava ja tõrgeteta transporditeenuse. Toetudes pikaajalisele kogemusele, oleme õige transpordipartner nii väliskülaliste, ametiasutuste kui koostööpartnerite teenindamisel.

Meie teenuse kvaliteet vastab üldtunnustatud bussitranspordi standarditele ja meie eesmärk on pakkuda klientidele bussiparki, kus kõik turismibussid vastavad rahvusvahelise nelja tärni standarditele.

Erareisid

RTX Lines on tunnustatud transpordipartner erareiside teenindamisel, sest oleme veendunud, et hästi planeeritud sündmus või väljasõit algab õigesti planeeritud transpordist. Pakume bussitransporti erinevateks sõitudeks Tallinnas ja kaugemal, pidulikeks sündmusteks ning eriprojektideks.

Meil on kaasaegne bussipark, mis teeb meist kindla transpordipartneri klientidele, kes hindavad turvalist, usaldusväärset ja sõbralikku klienditeenindust. Oleme partneriks, kui reis otsustatakse ise korraldada ning vastavalt vajadusele leiame transpordiks erinevas suuruses väike- ja turismibusse. RTX'i eesmärgiks on pakkuda klientidele positiivset reisikogemust läbi kliendikeskse müügiprotsessi ning turvalise ja tõrgeteta transporditeenuse. Meie professionaalsed müügikonsultandid koos bussijuhtidega annavad endast parima, et aidata kaasa kõikide väljasõitude õnnestumisele.

Agentuurid ja reisikorraldajad

RTX Lines pakub transporditeenust reisikorraldajatele, kes hindavad kõrgelt teenuse usaldusväärsust ja professionaalsust. Meie kogenud bussijuhid ja kliendikeskne teenindusprotsess koos kaasaegsete ja keskkonnasäästlike turismibussidega tagavad tõrgeteta transpordi ja rahulolevad reisijad kogu Euroopas.

Pikaaegsed partnerlussuhted nii kodumaiste kui ka välismaiste reisikorraldajatega annavad kinnitust RTX'ist kui hinnatud partnerist.